شنژن جهانی خرید شرکت فن آوری، با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای که تامین کننده اصلی در صنعت لیزر!

صفر چرخه لیتیوم یون ploymer Top بالا تلفن هوشمند باتری ویرجین کیت باتری های تلفن همراه جایگزین برای آی

نام تجاری: جهانی درخواست خرید جهانی خرید، صفر چرخه لیتیوم یون ploymer Top بالا تلفن هوشمند باتری ویرجین کیت باتری های تلفن همراه جایگزین برای آیفون 4 / 4S / 5 / 5G / 5S / 5C / 6/6 به علاوه / 6S / 6S پلاس چرا باید جایگزین من باتری؟ باتری در کار تلفن همراه مانند هر باتری دیگر - آنها می پوشند با هم. بعد از...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

نام تجاری: درخواست خرید جهانی

جهانی خرید، صفر چرخه لیتیوم یون ploymer Top بالا تلفن هوشمند باتری ویرجین کیت باتری های تلفن همراه جایگزین برای آیفون 4 / 4S / 5 / 5G / 5S / 5C / 6/6 به علاوه / 6S / 6S پلاس

چرا باید باتری را جایگزین کنم؟

باتری در کار تلفن همراه مانند هر باتری دیگر - آنها می پوشند با هم. پس از حدود 6 ماه مصرف کاهش عمر باتری با 10-20٪ معمول است.

یکی دیگر از 6 ماه بعد واضح است که باتری نیاز به بیشتر از قبل عنوان شده است. علاوه بر این، زمانی که باتری واقعا فرسوده، آن را معمول که درصد جهش و یا سوئیچ به سرعت. در برخی از موارد گوشی را خاموش زمانی که باتری در حال اجرا است کم (در 10-30٪) و یا زمانی که یک نرم افزار با کارایی بالا، همچون GPS، استفاده شده است.

برای اصلاح همه این مشکلات، جایگزینی باتری می توانید این ترفند را انجام!

هنگامی که یک تلفن در تماس با مایعات یا آب شده آسیب دیده می شوند، باتری است که معمولا بخش اول به رنج می برند. اغلب با تلفن آب آسیب دیده، جایگزینی باتری ساده می توانید تلفن را به زندگی.

توجه داشته باشید:

هر یک از آیتم یک به یک با هیئت مدیره ما قبل از حمل و نقل به مطمئن شوید که آن کار می کند کامل بر روی دستگاه شما مورد آزمایش قرار گرفت.


جهانی خرید تکنولوژی، در سال 2012 تاسیس شده، یکی از تولید کنندگان پیشرو و تامین چرخه صفر لیتیوم یون ploymer Top بالا باتری تلفن های هوشمند باکره کیت باتری های تلفن همراه جایگزینی برای آیفون 4 / 4S / 5 / 5G / 5S / 5C / 6/6 به علاوه / 6S / 6S به همراه "و کارخانه ما در گوانگدونگ واقع، با بهره گیری حمل و نقل مناسب. باید علاقه مند در آن از شما، لطفا با عمده فروشی محصولات ما باشد.

Hot Tags: چرخه صفر لیتیوم یون باتری تلفن های هوشمند ploymer Top بالا کیت باکره باتری های تلفن همراه جایگزینی برای آیفون 4 / 4S / 5 / 5G / 5S / 5C / 6/6 به علاوه / 6S / 6S به علاوه، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو